לקוחות מרוצים

שירית – אנחנו הורים לשתי בנות. הצטרפנו לקורס הורים כדי ללמוד ולשם שינוי גם לקבל ו"למלא את המצברים" בידע, שיטות ועצות מועילות. פגשנו בקורס הורים עם שאלות והתחבטויות דומות ורצון ללמוד ולשתף בידע. רכשנו חברים חדשים שאנחנו בקשר איתם ועם ילדיהם עד היום. הקורס נתן לנו כלים להתמודד עם מערכת היחסים שבין הילדים. כיצד לטפל ביעילות בדילמות (איך לחנך, איך לדבר עם הילדים, נוהלי השכבה, גבולות ועוד…) האווירה בבית עכשיו ממש טובה.

יהודית – אני מברכת את ההחלטה הזוגית שלנו ללכת לקבוצת הורים!!! קיבלנו המון ידע וכלים ברמת קבלת החלטות ביום יום. ישנם נושאים שמיד עשינו בהם שינוי ואחרים שרק עכשיו, מספר חודשים לאחר סיום הקורס, מצאנו את הכוח לטפל בהם, כי עכשיו יש לנו את הביטחון והכלים להתמודד איתם. מומלץ ביותר!!

רוית – אני אם לשני ילדים צעירים. אני ובעלי הגענו לקורס הורים כיון שלא הצלחנו להשתלט על בננו בן השנתיים. הקורס לימד אותנו את הגישה הנכונה להתייחס אליו, ללא מלחמות ובלי כוחניות. הקורס תרם לנו הרבה ואני מאמינה שתכניו ימשיכו לעזור לנו בהמשך. מקווה שיעזור לכם כמו שעזר לנו.

תמי – בעקבות השתתפותי בקבוצה חלו שינויים מהותיים בחיי ובחיי משפחתי. אמנם בעלי לא יכול היה להשתתף אך אני דאגתי לעדכן אותו לאחר כל מפגש. אני חושבת שקורס כזה הוא הכרחי לכל הורה (גם לאלו שחושבים שהם יודעים הכול). הקורס נותן כלים ומסייע בהתמודדות היום יומית. הקורס מרחיב את הידע בכל הנוגע להורות ונותן אפשרויות חדשות לפתרון בעיות (שלא היו עולות בדעתנו קודם). ובכלל כל ההתייחסות לילדים משתנה. זה פועל ממש כמו קסם!!

שמוליק – אני מאילו שהאישה דחפה אותם לבוא לקורס (ואני מכיר לא מעט כאלו). הייתי ספקן לגבי יכולת ההשפעה של קורס כזה, אבל טעיתי בגדול! משבוע לשבוע הרגשתי את השינוי שחל בנו כהורים ובהתייחסות שלנו לבנים שלנו. הפכתי להיות "מיסיונר" של השיטה. תודה על הכל! עשית לי הבדל משמעותי בחיים!

מיכל – כבוגרת החוג לחינוך באוניברסיטה חשבתי שאני כבר יודעת הכל, אבל טעיתי. עם הילד הראשון עוד איכשהו התמודדתי, אבל כשהגיעה התינוקת החדשה התבלבלו כל היוצרות בבית ופשוט לא היו לי תשובות להרבה התמודדויות שנתקלתי בהן. קבוצת ההורים נתנה לי פרספקטיבה חדשה, המון עידוד וידע שיכולתי לעשות בו שימוש מיידי. איזה הבדל!

אורנה- דורית היקרה! היה לי הכבוד להיות אחת מהקבוצה המופלאה שיכלה להיות כזו בזכותך ובזכות האנשים הנפלאים שהרכיבו אותה. יצאתי ממנה נשכרת, וכבר אמרתי לך, ואחזור: שלימדת אותי לשאול שאלות שלא ידעתי שאפשר… אני יודעת שעם שתיים זה לא כמו עם ילדה אחת, ואני סומכת על קובי ועלי שנדע להיות הורים טובים. יצאתי מהקורס הזה מלאה בתובנות ובהריון …

טלי – תודה רבה רבה על כל המפגשים המעניינים, מרתקים , מלמדים ומאלפים. המפגשים האלו נתנו לי המון, אני משתדלת ליישם כמה שיותר את העצות שלך ובאמת  עם החברות הקרובות שגם היו איתי בקורס (לילך וסיגל) אנו תמיד צוחקות  (במובן החיובי כמובן) כשאנו נתקלות במצב כלשהו שסוחט מאיתנו "תגובה של אדלר" (כמו עידוד … שזה בין הדברים שנורא קל  וכיף לנו לעשות). גם עם הבת הגדולה שלי חל שיפור משמעותי , ההתנהלות בינינו קצת יותר נוחה ופחות לוחצת (מהצד שלי) ויותר משתפת (גם מהצד שלי.. כנראה שבאמת אני הייתי צריכה להשתפר, אבל טוב מאוחר מאף פעם לא) ופתאום הילדה מגיבה אלי אחרת ומבינה יותר את הצד שלי . בכל אופן, שוב תודה רבה על הכל, במיוחד על הסבלנות שלך אלינו עם כל הפטפוטים והקשקשנות שלנו