הרצאות שעושות מהפכה בבית!

מגוון הרצאות ומפגשים חד-פעמיים בתחומי הורות שונים הנותנים כלים ליישום בכל בית על מנת להתחיל את המהפכה מיידית!

שירות ייחודי ובלעדי שבניתי: הרצאות בליווי קטעי קולנוע , הממחישים את נושא ההרצאה ומעצימים את הלמידה של ההורים. החיבור בין ההרצאה לבין ההמחשה של הנושא, הופכים את ההרצאה לחוויה בלתי נשכחת.

 ההרצאות המסומנות בכוכבית הן אלו אשר ניתנות בליווי קטעי הקולנוע.

ניתן להזמין הרצאות מותאמות אישית בכל נושא הקשור להורות, על פי דרישה, או לבחור את אחת מההרצאות המצליחות הבאות:

  • חוקים וגבולות במשפחה – כל התובנות, הפתרונות והשיטות שיעזרו להורים לחולל את מהפכת הצבת הגבולות אצלם בבית, תוך הבנה מה הם גבולות, מדוע הם נחוצים, כיצד מציבים אותם נכון ומדוע רק באמצעותם נשדר לילדים אכפתיות, דאגה ונעזור להם לפתח את עצמאותם.
  • טעויות נפוצות של הורים –  כיצד להימנע מהמלכודות הכי נפוצות בהורות כגון: פינוק, חסות יתר, תחרותיות, ציפיות גבוהות, על מנת לגדל ילדים מאושרים? ההרצאה תלמד להיזהר מהטעויות ותיתן פתרונות מעשיים שיעבדו בכל בית.
  • הורות בעידן המודרני – הורות מודרנית כוללת המון סימני שאלה ומעט מאד סימני קריאה. המון גישות, המון בלבול, התלבטויות בנוגע לסמכות הורית והצורך להיות תמיד עם היד על הדופק ולהתעדכן כדי לא להישאר מאחור. ההרצאה הופכת את כל סימני השאלה לסימני קריאה והופכת את ההורות בת זמנינו למובנת וישימה.
  • הורות בלי עונשים ופרסים – כיצד נחנך את הילדים לאחריות אישית, דרכים ושיטות להשבת סדרי הבית על כנם והשגת שיתוף פעולה בלי עונשים, בלי פרסים, בלי איומים ובלי מניפולציות. זה אפשרי.
  • הורות, החלום ושברו – עם יד על הלב, ההורות היא לא מה שהבטיחו לנו. בהרצאה אעביר לכם כלים לראייה אופטימית ואת הדרך הבטוחה שלכם לשנות גישה בדרך להורות טובה יותר.
  • התנהגויות מפריעות של ילדים – זו לא גזירת גורל. בהרצאה נבחן מדוע ילדים משתמשים בדרכים שלכאורה לא מביאות להם שום תועלת חוץ מאשר להוציא אותנו מהכלים. מה צריך לעשות כדי להעלים את התופעות הללו מהבית ואיך מקיימים שיתוף פעולה ואווירה טובה בבית.
  • נולד לי אח קטן – אח חדש היא טלטלה לכל המשפחה. בהרצאה נלמד כיצד להכין את הילד הבוגר להולדתו של אח וכיצד לעזור לו להרוויח את המתנה הטובה ביותר בחייו מבלי להרגיש איום על מעמדו.
  • הגיע זמן לישון – עייפים? בהרצאה ניגע באחת הנקודות הכואבות ביותר בהורות: הרגלי השינה של הילדים ונלמד כיצד מפסיקים אחת ולתמיד את הלילות הלבנים ואת המאבקים סביב ההליכה לישון.
  • בשבח העידוד – כיצד יוצרים ילדים בטוחים בעצמם? מדוע חשוב להרבות בעידוד אבל לא בשבח? כיצד תוכלו להעצים את ילדכם ולעזור להם לרכוש דימוי עצמי גבוה, תעוזה ועצמאות? הכל בהרצאה שנותנת לילדים שלכם נקודת פתיחה טובה יותר לחיים.
  • יחסים בין אחים – בהרצאה נלמד איך אנחנו ההורים יכולים לעודד יחסים טובים בין אחים, איך ומתי להתערב במריבות וכיצד ללמד אותם לשתף פעולה האחד עם השני.

להזמנת הרצאות ופרטים נוספים, צרו איתי קשר ישיר: 

דורית סיון
נייד:052-2652371
או במייל [email protected]