מי אני, דורית המהפכנית?

אני מאמינה שכל משפחה יכול לחולל מהפכה במערכות היחסים ולזכות בתקשורת מצוינת ומכבדת עם הילדים, להשיג שיתוף פעולה מלא מבלי לצאת מהכלים, להפסיק לריב ולצעוק ולהתחיל לחייך וליהנות מההורות.

כן, אמרתי ליהנות מההורות ולא רק לרגעים ספורים ובודדים ביום, בין "אמרתי לך אלף פעם" ל"תפסיק כבר להציק לאחותך". ליהנות מכל רגע. כי לצד העבודה הקשה יש טריקים שצריך ללמוד, אבל ברגע שמפנימים אותם, הכל הופך הרבה יותר פשוט וקל.

התעודות שלי אומרות שאני מנחת קבוצות הורים בכירה במכון אדלר, מרצה בנושאי הורות, יועצת חינוכית, בוגרת החוג לתיאטרון באוניברסיטת ת"א ובוגרת סמינר הקיבוצים במגמה לחינוך יצירתי לגיל הרך. ההורים שמגיעים אלי אומרים שאני קוסמת ושעשיתי להם מהפכה בחיים.

במשך שנים עבדתי עם ילדים במערכת החינוך הפורמאלית והבלתי פורמאלית. למדתי כיצד הם חושבים ומה מניע אותם, איך לגשת אליהם, איך לגרום להם לשתף איתי פעולה בקלות במהירות ואיך לסיים כל יום בחיוך. את התובנות האלה לקחתי איתי הלאה למסלול של ארבע שנות לימודים של הכשרת מנחים במכון אדלר. עברתי לצד של המבוגרים כדי להסביר להם את כל השיטות והדרכים שיגרמו למהפכה גם אצלם בבית והתקדמתי להיות מנחה בכירה של קבוצות, יועצת פרטנית להורים המתחבטים בנושאי הורות שונים ומרצה במסגרות שונות בתחום ההורות.

והכי חשוב – אני גם אמא לשניים.. עליהם "התגלחתי" וביחד אנחנו מחוללים מהפכה קטנה בכל יום מחדש.

רוצים לחולל מהפכה גם בבית שלכם? אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ישיר ולהתחיל ליהנות מההורות

 

דורית סיון
נייד:052-2652371
או במייל [email protected]

שלכם,

דורית המהפכנית